Greenway

Úžitkové elektromobily ako služba

Sme lídrami v zavádzaní ekologickej a udržateľnej prepravy.

Prinášame vám elektromobily ako službu. Súčasťou nového a inovatívneho prístupu sú
kvalitné a individuálne upravené OEM vozidlá na elektrický pohon. Služba zahŕňa
nabíjaciu infraštruktúru, elektrickú energiu, servis a údržbu, online systém
správy flotily vozidiel a spoľahlivú zákaznícku podporu.

Referencie

 • medart

  Službu GreenWay Operator-a hodnotíme veľmi pozitívne. Je to komplexná služba, ktorá nám ako klientovi ponúka takmer bezstarostnú prevádzku. Ceny nafty kolíšu a povedzme si - len zriedkavo cena klesá, a preto je veľmi pozitívne ak operátor vie fixovať cenu služby.

  Marcel Džačovský, Manažér vozového parku MED-ART spol. s.r.o.

 • DPD_logo(red)2015

  So službou spoločnosti GreenWay Operator sme boli veľmi spokojní. Vozidlá vybavené touto technológiou predstavujú plnohodnotnú alternatívu voči prevádzke dieselovej dodávky. Pre DPD je nezanedbateľným aspektom aj fakt, že technológia od Green Way prispieva k ochrane životného prostredia, čo súvisí s cieľom projektu DPD Total Zero, v rámci ktorého poskytujeme uhlíkovo neutrálnu prepravu pre všetkých zákazníkov DPD.

  Ing.Peter Pavuk, Operation Director, Direct Parcel Distribution SK s.r.o

 • TNT VERT logo lockup_ORG

  Spoločnosť TNT Express má prispievanie ku znižovaniu emisií CO2 ako svoj celosvetovo oficiálny program, a preto i my v TNT Česká republika hľadáme možnosti, ako podporiť rozvoj elektromobility. Do konca tohto roku máme v pláne nasadiť elektromobily do prevádzky v našom pražskom a brnenskom depe a v priebehu roka 2015 zavedieme elektromobily i v depách Ostrava a Hradec Králové.

  Milan Šmid, Depot Operations Manager, TNT Express Worldwide s.r.o

Sledujte našich referenčných zákazníkov v akcii:GreenWay Service je inovatívnym riešením, ktoré v sebe kombinuje dva aspekty: výnimočnú technológiu a obchodný model postavený na službách.
GreenWay Service bol špecificky prispôsobený pre profesionálov v špedícii, ktorým poskytuje profesionálny a spoľahlivý nástroj za primeranú cenu.

Prechod na čistú elektrickú prepravu nebol nikdy jednoduchší. GreenWay Service vám ponúka komplexný balík: sofistikované poradenstvo pre čo najlepšiu integráciu elektromobilov do vašej flotily, prenájom najmodernejších elektrických vozidiel, nabíjanie, kompletné prevádzkové náklady, to všetko spolu s výnimočnou zákazníckou podporou.

Rozumieme, že nákladné experimentovanie si skrátka nemôžete dovoliť. Práve preto GreenWay Service prináša transparentné a predvídateľné ceny na základe skutočne najazdených kilometrov. Vaše mesačné platby sú zároveň vašimi konečnými nákladmi, vrátane energie a nabíjania, poistenia, údržby, daní atď. A čo je ešte dôležitejšie, GreenWay Service prichádza s cenou, ktorá môže konkurovať TCO (Celkovým prevádzkovým nákladom) u zvyšku vášho vozového parku.

Jazdíte 150 kilometrov denne? 300 kilometrov? GreenWay to dokáže tiež, a nielen to. GreenWay Technology predstavuje výnimočnú inováciu, ktorá pozostáva z troch samostatných technologických prvkov: z elektromobilu eVan s dojazdom 230 kilometrov, systému na výmenu batérií a výkonného informačného systému, ktorý umožňuje vášmu fleet manažérovi komplexnú kontrolu nad vašimi bezemisnými vozidlami. Žiaden iný elektromobil na trhu neponúka podobné nasadenie. Potvrdzuje to aj skutočnosť, že GreenWay je držiteľom svetového rekordu v počte najazdených kilometrov elektrickou dodávkou za 24 hodín.

GreenWay Service je konečne tou skutočnou revolúciou pri odstraňovaní škodlivých látok z našich ulíc. Jediné vozidlo GreenWay dokáže počas svojho života predísť uvoľneniu:

 • prachových častíc PM10 – 17kg
 • HC – 20kg
 • Nox – 31kg
 • CO – 320kg

Takisto významne prispievame k zmierňovaniu vplyvov globálnych klimatických zmien – jedno vozidlo GreenWay počas svojej životnosti ušetrí prostredie od 60 ton CO2. Toto číslo bude ešte ďalej rásť, nakoľko v budúcnosti plánujeme používať ešte viac obnoviteľných zdrojov.

Čoraz väčší počet vašich zákazníkov začína citlivejšie vnímať problematiku životného prostredia a vyžadujú, aby dlhodobá udržateľnosť bola nielen súčasťou produkcie tovarov a služieb, ale aj ich doručenia. Nechajte vašu firmu profitovať zo zdieľania našich spoločných hodnôt v zodpovednosti za životné prostredie.

Čoraz viac miest a obcí zavádza nízkoemisné zóny (LEZ) s cieľom zredukovať hluk z dopravy a znečistenie ovzdušia. Na rozdiel od bežných vozidiel, autá s nulovými emisiami majú automaticky zaručený bezplatný prístup do týchto zón.

Deň s GreenWay

day-with-greenway

Svetový rekord GreenWay

record-small

GreenWay Service

third-video

Jediný svojho druhu: eVAN k2 od GreenWay Operator

eVAN k2 je unikátne malosériové vozidlo vyvinuté spoločným úsilím špecializovanej vývojárskej spoločnosti EVC Group (Česká republika) a GreenWay Operator. Vozidlo je postavené na báze Citroen Jumper a so 100% elektrickým pohonom. Využíva jedny z celosvetovo najspoľahlivejších komponentov: motor Remy, striedač Semikron a redukčnú prevodovku BrogWarner. Je dostupné s Líthiovo-iónovou batériou s kapacitou až 80 kWh, vrátane možnosti jej rýchlej výmeny v priebehu 7 minút a s voliteľnou kompatibilitou so systémom rýchleho nabíjania CHAdeMO/CCS.

Typ vozidla a jeho kategória Ľahké úžitkové vozidlo N1
Typ karosérie Furgon Furgon L2H2*
Rozmery dĺžka / šírka / výška (mm) 5413 / 2050 / 2524
Engine Typ Synchrónny elektromotor
Maximálny výkon (kW) 158
Nominálne otáčky (rpm) 6000
Maximálny točiaci moment (Nm) 311
Maximálna rýchlosť otáčok (rpm) 10 600
Trakčná batéria Typ Lithium-ion s BMS
Kapacita (kWh) 40 kWh / 60 kWh / 80 kWh varianty
Dĺžka výmeny batérie (min.) max. 7
Kompatibilita so systémom rýchleho nabíjania ChadeMo alebo CCS
Nabíjanie zo štandardnej zásuvky áno
Prevodovka Redukčná prevodovka Fixný prevod
Brzdy Brzdy Kotúčové
Bezpečnosť Aktívna a pasívna bezpečnosť ABS + EBA + AIRBAG + ESP
Weight Základná pohotovostná hmotnosť (kg) 2 580
Užitočné zaťaženie (kg) až do 920 kg
Celková hmotnosť vozidla (kg) 3500
Výkon Maximálna rýchlosť (km/h) 130
Dojazd (km) až do 250 km
Emisie CO2 (g/km) 0
Informácie Zabudovaný počítač Kapacita batérie, dojazd, eco-meter, GPS, informácie, integrácia so systémom správy vozového parku
* Na vyžiadanie poskytujeme aj rôzne iné kombinácie veľkosti
** Rýchlonabíjanie - voliteľné

_JSP9930

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať.

Cenu Vám pripravíme individuálne. Rovnako, ako pristupujeme k Vašim potrebám.