Greenway

Užitkové elektromobily ve formě služeb

Přejděte na čistou a dlouhodobě udržitelnou dopravu.

Přinášíme Vám elektromobily ve formě služeb. Náš nový a inovativní přístup Vám poskytne kvalitní OEM a zakázkově vyráběné elektromobily, a to
včetně infrastruktury, elektrické energie, servisu a údržby, webového systému správy vozového parku a opravdové uživatelské podpory.
Přechod na elektrickou energii nebyl nikdy snazší.

Reference

 • medart

  Se službou společnosti Greenway Operator jsme byli velmi spokojeni. Je to komplexní služba, která nám jako klientovi přináší téměř bezstarostný provoz. Ceny nafty kolísají a řekněme si - je zřídkakdy vidět, že ceny klesají, proto je velmi pozitivní, že je nám operátor schopný dát fixní měsíční cenu.

  Marcel Džačovský, ředitel vozového parku MED-ART spol. s.r.o.

 • DPD_logo(red)2015

  Se službou společnosti GreenWay Operator jsme byli velmi spokojeni. Vozidla vybavená touto technologií představují plnohodnotnou alternativu k provozu dieselové dodávky. Pro DPD je nezanedbatelným aspektem i fakt, že technologie od GreenWay přispívá k ochraně životního prostředí, což souvisí s cílem projektu DPD Total Zero, v rámci kterého poskytujeme uhlíkově neutrální přepravu pro všechny zákazníky DPD.

  Ing.Peter Pavuk, generální ředitel, Direct Parcel Distribution SK s.r.o

 • TNT VERT logo lockup_ORG

  Společnost TNT Express má přispívání ke snižování emisí CO2 jako svůj celosvětový oficiální program, a proto se i my v TNT Česká a Slovenská republika zaobíráme možnostmi, jak podpořit rozvoj elektromobility. Do konce tohoto roku máme v plánu nasadit elektromobily v našem pražském a brněnském depu a v průběhu roku 2015 zavedeme elektromobily i v depech v Ostravě a Hradci Králové.

  Milan Šmid, Provozní ředitel poboček, TNT Express Worldwide s.r.o

Podívejte se na naše referenční zákazníky v akci:GreenWay Service je služba s inovativním řešením, která spojuje dva aspekty: unikátní technologii a business model založený na službách.
Služba GreenWay Service byla speciálně navržena pro dopravní společnosti s cílem poskytnout jim nástroj pro profesionální dopravu: jak po stránce spolehlivosti, tak po stránce cenových rozměrů.

Přechod na elektrickou energii nebyl nikdy snazší. Služba GreenWay Service Vám nabízí vše v jednom: poradenský servis na začlenění vozidel do Vaší firmy, pronájem těch nejvyspělejších elektromobilů, nabíjení, předplacené provozní náklady, a to vše s vynikající zákaznickou podporou.

Chápeme, že si nemůžete dovolit nákladné experimentování. A právě proto přichází služba GreenWay Service s jasnou a předvídatelnou cenotvorbou založenou na Vašich skutečných ujetých kilometrech. Vaše měsíční platby budou vašimi kompletními náklady, a to včetně energie, dobíjení, pojištění, údržby, daní atd. A navíc službu GreenWay Service nabízíme za velmi konkurenceschopné ceny v porovnání s celkovými náklady vlastnictví zbytku Vašeho vozového parku.

Najezdíte denně 150 km? Nebo 300 kilometrů? S GreenWay toho zvládnete ještě více. Technologie GreenWay je unikátní inovací, která se sestává ze tří odlišných technologických prvků: elektromobilu eVan s dojezdem 230 kilometrů, výměnného systému baterií a výkonného IT systému, který Vám pomůže vytáhnout z Vašich bezemisních vozidel maximum. Žádný jiný elektromobil na trhu není schopen zastat podobné vysoké pracovní zatížení. Toto potvrzuje i fakt, že GreenWay drží světový rekord elektromobilů v počtu nejvíce najetých kilometrů za 24 hodin.

Služba GreenWay Service výrazně pomáhá s odstraňováním škodlivin z ulic. Jediné vozidlo GreenWay ušetří za celou dobu své životnosti:

 • Pevných částic PM10 – 17kg
 • HC , uhlovodíku – 20kg
 • Nox, oxidu dusíku – 31kg
 • CO, oxidu uhelnatého – 320kg

Máme také významný dopad na zpomalování celosvětové změny klimatu – během své životnosti brání jediné vozidlo GreenWay vypuštění 60 tun CO2. A díky našim budoucím plánům na využití více obnovitelných zdrojů energie bude toto číslo stále růst.

Stále větší počet zákazníků se stává citlivějším na problematiku životního prostředí a požaduje, aby jejich zboží a služby byly nejen vyprodukovány, ale i přepravovány dlouhodobě udržitelným způsobem. Postarejte se o to, aby měla Vaše značka užitek z členství ve společnosti, která si cení životního prostředí.

Stále rostoucí počet měst a obcí zavádí tzv. nízkoemisní zóny, které slouží ke snížení hluku z dopravy a znečištění ovzduší. Na rozdíl od konvenčních vozidel bezemisní vozidla, jako jsou i eVany od Operátora GreenWay, získají volný přístup do těchto zón automaticky.

Jeden den s GreenWay

day-with-greenway

Světový rekord GreenWay

record-small

GreenWay Service

third-video

Jediný svého druhu: eVan k2 od Operátora GreenWay

eVan k2 je vozidlo malosériové výroby, které bylo společně navrženo specialisty strojírenské společnosti EVC group (Česká republika) a GreenWay operátorem. Je vytvořeno na bázi auta Citroen Jumper a má jedny z nejspolehlivějších dostupných komponentů, které jsou celosvětově k dostání: motor značky Remy, regulátor značky Semikron a redukční převodovky značky BorgWarner. Je k dispozici s až 80 kWh lithium-iontovou baterií vyměnitelnou za 7 minut a volitelně i s komptabilitou rychlonabíjení ChadeMo / CCS.

Typ a kategorie vozidla Lehké užitkové vozidlo N1
Druh karosérie Furgon Furgon L2H2*
Rozměry Délka / šířka / výška (mm) 5413 / 2050 / 2524
Motor Typ Synchronní elektromotor
Maximální výkon (kW) 158
Nominální rychlost (rpm) 6000
Maximální točivý moment (Nm) 311
Maximální otáčky
(rpm)
10 600
Trakční baterie Typ Lithium-iontová s BMS
Kapacita (kWh) 40 kWh / 60 kWh / 80 kWh
Výměna baterie (min.) max. 7
Kompatibilita rychlonabíjení ChadeMo nebo CCS
Nabíjení ze standardní zásuvky ano
Převodovka Redukční jednostupňová
Brzdy Brzdy Kotoučové
Bezpečnost Aktivní a pasivní bezpečnost ABS + EBA + AIRBAG + ESP
Váha Základní pohotovostní hmotnost (kg) 2 580
Nosnost vozidla (kg) do 920 kg
Celková hmotnost vozidla (kg) 3500
Výkonnostní vlastnosti Maximální rychlost (km/h) 130
Maximální dojezd
(km)
do 250 km
Emise CO2 (g/km) 0
Informace Vestavěný počítač Kapacita baterie, dojezd, aktuální odběr - eco-meter, GPS, information, integrace do webové správy systému vozového parku
* Na požádání je možno dodat také v  kombinaci jiných velikostí.
** Rychlonabíjení - volitelné

_JSP9930

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat.

Ceny jsou nastavovány individuálně. Stejně tak to děláme i s Vašimi potřebami mobility.